FOTO BAZAR

Zde najdete nějaké kousky k prodeji. Cokoliv byste rádi věděli, ptejte se na mail: ondrej@koutsky.cz. Předání techniky je možné v Praze, případně pošlu poštou.

Canon FD 500mm f8 Reflex
Objektiv jako nový. Objektiv není problém adaptovat na současné digitální přístroje. Cena 5500,- Kč.

Carl Zeiss Jena Tevidon 35/1.9
Vzácnější východoněměcký objektiv, ostrý od plné díry, stav parádní, není určen pro full frame (případně je nutné přepnout na ořez) stroje, ale čip APS-C zvládá s přehledem. Parádní mechanická mosazná konstrukce, přežije vše a všechny. V setu je objektiv, redukce na SONY E-mount, cokin UV filtr, cokin sluneční clona. Cena 4950,- Kč.

Pentacon 200mm f4
Klasický manuální teleobjektiv 200mm východoněměcké provenience. Bajonet EXA, redukovatelný na současné digitální foťáky. Vhodný pro začátečníky se starými skly. Jedná se o 15ti lamelovou verzi, technicky super stav, skla čistá, clona nemastná, vše funguje jak má. Cena 1200,- Kč.

Canon FD 17mm f4, Canon A-1
Naprosto luxusní kinofilmový set, širokoúhlý objektiv Canon FD 17mm f4, profi zrcadlovka Canon A-1. Oboje ve stavu blízké novému, bez chybičky. Vše funguje jak má, bez oděrek, prostě paráda. V ceně sluneční clona. Možno přikoupit motorový posun filmu. Cena za set 8500,- Kč a motorový posun filmu zdarma.